PvP forumunda yaklaşık 1 ay önce paylaşılan linkler tekrar güncellenmiş ve stabil şekilde çalışan sBot'u sizlerle paylaşıyorum. Üyelerin aksine sizle paylaşmamın nedeni ise herhangi bir virüs veya başka bir tehlikeli içerik eklenmeden saf şekilde paylaşılmış olan crack dosyasını kullanabilmeniz için konu açma gereği ve sizleri bilgilendirme gereği duydum.

Not: sBot'un içinde crackli olduğu için virüs bulunmaktadır. Botu kullanacak olan herkesin sroforum'un mesuliyetinde olmayacağını bilmesini ve buna göre kullanmasını tavsiye ederiz.

Click here to enlarge
Click here to enlarge sBotP-Crack(v1.038)


İndir BotP Crack(v1 038) rar

Click here to enlarge
sBotP Crack - Kurulumu

1. sBotP_1.0.38'e tıklıyoruz ve sBot'u açıyoruz.

2. Açılan sBot ekranında üstteki menüden Settings'e tıkladıktan sonra Choose Silkroad Directory yazısına tıklıyoruz ve oynadığınız private server silkroad klasörünü gösteriyoruz.

3. Ardından bot Restarted diyor ve tekrar botumuzu açıyoruz.

4. sBot'umuz tekrar açıldıktan sonra sadece yukarıdaki Botserver settings kısmından Save login information and automatically connect on startup kısmını işaretleyip "Login" e tıklıyoruz.
5. Birkaç saniye bekledikten sonra en alt kısımda botun relog tuttuğu kısımda Login succesfull, have fun Click here to enlarge yazısını gördükten sonra botumuzu süresiz kullanabiliriz.