Silkroad PvP Serverleri bir taraftan açılıyor, diğer taraftan 1 ay sonra kapanıyor.. Bu açılıp kapanan SrO PvP Serverleri sayesinde oyuncularda artık bunalmış ve kapanmayacak server arayanlar grupları oluşmuştur. Kapanmayacak SrO PvP Server arayan oyuncuları aramızda görmezden mutluluk duyarız..
Serverlerimiz neden kapanmaz ?
Çünkü biz 3 kişi Joymax'a yıllarca para harcamış kişileriz.. Oraya harcayacağımız paraları şimdi hobi olarak kendi sunucumuza ödüyoruz ve öncelikle kendimiz oynayıp vakit geçiriyoruz.. 3 Serverin silk satışından da destek alarak 18 aydır açık tutuyoruz.. En son Eylül 2012'de serveri yeniledik ve bir daha ellemedik.. Bu yenileme esnasında da bazı buglar bulunan eski serverimizde item yada silk alan oyuncularımızın paralarını tekrar hesaplarına yükledik. Halen de bütün hesaplar kayıt altındadır.. Herhangi bir olumsuzlukta hesaplarına tekrar yüklenerek harcanan paraların boşa gitmesini engelliyoruz..
15 Ekim 2011'de açtığımız ilk serverimiz ViPSrO ile Türkiye'ye ilk Silkroad PvP Serverini getirenlerden biriydik..Oynayanlar bilirler ilk serverlerin yeni olmaları nedeniyle bir sürü buglar, açıklar vs vs vs bir sürü sorunlar ile uğraştık.. Zamanla hem dosyalar düzeldi, hem işten anlayan arkadaşlar çoğaldı ve serverler artık istenildiği gibi düzenlenir hale geldi.
Tam 1 yıl sonra yeni db ile serverimizi yeniledik ve 14d itemler ile Ekim 2012'den bu yana açığız..
Bu serverimizin DB'si oyuncularımız tarafından benimsenince bu sefer 2. Serverimizi Full Chinese olarak açtık ve sunucumuzda boş yer olması sebebiyle de 3. serverimizi de yılbaşında hizmete ekledik..

3 Serverimizin ortak özellikleri :
* 1 Milyon silk açılışta verilir..
* 11d Full Eqypt Fight +8 Setiniz hazırdır.
* 11d 12d 13d 14d 15d bütün itemler ve stoneler NPC'lerde eklidir.. Yüksek rate ile Vip Coin düşürerek NPC'lerden itediğiniz SUN itemleri alabilirsiniz..
* En yeni bütün binet petler ve Dressler yine NPC'lerde ve yine ViP Coin ile satılmaktadır.
* Alchemy rateler normalin 2 katıdır.
* Kale savaşları Pazar Günleridir.. (sadece VipSrO serverde Çarşamba-Pazar 2 gündür)

14d Herşey NPC Serverimiz ViPSrO ViP

14d 15d itemli Herşey NPC Full Chinese Serverimiz ViPSrO Chine

14d Herşey NPC'de (15d Weaponlar şimdilik Kapalı) Serverimiz ViPSrO GngTR
Kapanmayacak Server arayan ciddi oyuncuları bekliyoruz..

Click here to enlarge