Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Son Teklif Üzerinden TL Yükleme Nasıl Yapılır

MokokO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    MokokO está offline Administrator
    Thanks
    17

Son Teklif Üzerinden TL Yükleme Nasıl Yapılır

Merhaba
    ViPSrO serverlerinde hesabınıza TL yüklemek için lütfen aşağıdaki açıklamaları takip ediniz.. Son Teklif sitesine 1 defa üye olmanız ve sık kullanacağınız banka hesap numarasını not aldığınızda işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirebileceksiniz..
    Gerekli bağlantı işlemleri tamamlandıktan sonra TL yüklemeleri 7/24 otomatik olarak server hesabınıza işlenecektir.

Eğer Son Teklif sitesinde üyeliğiniz yoksa kendinize geçerli ve kullandığınız bir mail adresi ile bir hesap açın yada Facebook hesabınız ile bağlanın.

Not: e-mail adresinizi ve telefon numaranızı doğru giriniz. Teslimat adresi kısımlarını atmasyon yapabilirsiniz çünkü adrese gönderilecek herhangi birşey yok..

Son teklif sitesine üye olmak ve hemen TL yüklemek için tıklayınız

Yükleyeceğiniz TL miktarını seçmek için tıklayınız
    TL yükleme seçeneklerinden 5 TL, 10 TL, 25 TL, 50 TL, 100 TL, 250 TL, 500 TL seçebilirsiniz.. Örneğin 20 TL yüklemek istiyorsanız bir seferde 2 tane 10 TL almanız yeterlidir. Satın alma sırasında ürün miktarını 2 yapınız

Click here to enlarge

İleride olabilecek yazışmalarda email adresiniz kullanılacağı için doğru bir adres verdiğinizden emin olun

Click here to enlarge

Satın aldığınız TL size Online Kargo (sanal bir kargodur. gerçekte var olan bir paket değildir) olarak gönderilecektir.

Click here to enlarge

Öncelikle yüklemek istediğiniz TL miktarını seçiniz. Seçenekleri görmek için arama kısmına ViPSRO yazarak diğer TL miktarlarını görebilirsiniz

Click here to enlarge

Seçtiğiniz TL ekranı geldiğinde altında bulunan açıklama kısmını okuyunuz ve satın alma işlemini başlatınız

Click here to enlarge

Hızlı işlem yapabilmek için aldığınız TL nin altındaki açıklama kısmını okuyunuz

Click here to enlarge

Click here to enlarge

Aldığınız TL miktarının ödemesini yapmak için Kredi Kartı, Bankamatik Kartı yada Havale ile Bankamatikten yatırmak istiyorsanız Hesap numarası öğrenmek için ilgili yeri tıklayınız

Click here to enlarge

Click here to enlarge

Kendinize en yakın banka şubesini bu şekilde öğrendikten sonra hesap numaralarını not alıp ödemenizi yapınız

Click here to enlarge

Ödemeyi yaptıktan sonra Ödeme Bildirimi yaparak parayı yatırdığınızı ve onaylanmasını bekleyiniz

Click here to enlarge

Ödemeniz onaylandıktan sonra hesabınıza sanal olarak bir kargo gönderilecektir.. Bu kargoyu "Teslim Alındı" yaparak siparişin üstündeki Sipariş Kodunun Son 5 Hanesini not alınız

Click here to enlarge

ViPSrO server sitesine gidip id ve şifrenizle giriş yapınız
    Giriş yaptıktan sonra açılan sayfada üstten "Profilim" seçeneğine tıklayınız ve gidilen sayfada "Ödeme Bildirimi" doldurunuz..
    Ödeme bildirimi doldururken işlem nosu yada dekont nosu kısmına daha önce not aldığınız Sipariş Kodunun son 5 hanesini yazınız..
    Ödemeniz kontrol edildikten sonra onaylanarak hesabınıza TL yüklenecektir..
    Yüklenen TL ile isterseniz profil sayfasından TL silke Dönüştür yapabilir, isterseniz item-mall sayfamızdan TL ile item alabilirsiniz..

ViPSrO Serverimiz TL bağışlarınız sayesinde 15 Ekim 2011 tarihinden bu yana açıktır..
    Teşekkür Ederiz
    ViPSrO Online

Her Türlü Sorunuzda
    WhatsApp Hattımız 0535 229 6161
    Click here to enlarge

2.  
    Altar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Altar está offline Junior Member
    Thanks
    0

Cevap: Son Teklif Üzerinden TL Yükleme Nasıl Yapılır

ADMIN BIR SEY SORACAĞIM KONUYLA ALAKASI YOK AMA UMARIM CEVAPLARSINIZ.BU EVENTTEN NEDEN +30 SET SILAH DEĞİL DE +29 VERIYORSUNUZ PARA YATIRIYORUZ KAĞIT DEĞİL BU..KAFANA GÖRE EVENT DEĞİL DE OYUNCULARINA GÖRE EVENT YAPARSAN PLAYERLARINI ÇOK MEMNUN EDERSIN.."Kafanıza göre iş yapmayın lütfen"

Thanks
    17

Click here to enlarge Altar Nickli Üyeden Alıntı Click here to enlarge
    ADMIN BIR SEY SORACAĞIM KONUYLA ALAKASI YOK AMA UMARIM CEVAPLARSINIZ.BU EVENTTEN NEDEN +30 SET SILAH DEĞİL DE +29 VERIYORSUNUZ PARA YATIRIYORUZ KAĞIT DEĞİL BU..KAFANA GÖRE EVENT DEĞİL DE OYUNCULARINA GÖRE EVENT YAPARSAN PLAYERLARINI ÇOK MEMNUN EDERSIN.."Kafanıza göre iş yapmayın lütfen"
    Para yatırıyorsunuz diye birde üstüne hediye verme mecburiyetimiz yok. Hep şikayet yerine bir kerede teşekkür edin.Hediyelerin neler olduğu sitemizde yazıyor
    Click here to enlarge

Thanks
    0

Öncelikle teşekkür ediyorum saygızlık etmek istemedim.Şu şekıl de izah edeyim oyun yatırdığımız paralar server'ın daha uzun süre acık olmas ıcın, daha ıyı bır yerlerde olması için yapılıyor bunun farkındayım ama şöyle bır durum var adam oyunda senın sattığın ıtemlerın en ıyısını çok uygun fıyata satıyor ben server ıyı olsun dıye para yatırmak ıstıyorum bu düşüncenın ıcındeyım ama bırde bakıyorum VİPSRO ya yatırırsam kazık yemiş gibi oluyorum, bende oyunda ıtem satanlardan alırım..Uzun lafın kısası şu eğer yeterınce cok para kazanamıyorsanız bence bıraz daha uygun ve bol bol eventlı seyler yapınız kı daha çok kazanınız saygılar,hürmetler.

Thanks
    17

Click here to enlarge Altar Nickli Üyeden Alıntı Click here to enlarge
    Öncelikle teşekkür ediyorum saygızlık etmek istemedim.Şu şekıl de izah edeyim oyun yatırdığımız paralar server'ın daha uzun süre acık olmas ıcın, daha ıyı bır yerlerde olması için yapılıyor bunun farkındayım ama şöyle bır durum var adam oyunda senın sattığın ıtemlerın en ıyısını çok uygun fıyata satıyor ben server ıyı olsun dıye para yatırmak ıstıyorum bu düşüncenın ıcındeyım ama bırde bakıyorum VİPSRO ya yatırırsam kazık yemiş gibi oluyorum, bende oyunda ıtem satanlardan alırım..Uzun lafın kısası şu eğer yeterınce cok para kazanamıyorsanız bence bıraz daha uygun ve bol bol eventlı seyler yapınız kı daha çok kazanınız saygılar,hürmetler.
    Oyuncularımız kendi yaptıkları itemleri istediği fiyattan satabilirler ancak burada her hangi bir server güvencesi yoktur. Parayı yatırırsınız itemi alamazsınız yada aldığınız item çalıntı bir itemdir ve tesbit edildiği anda elinizden geri alınır. Bu durumları da göz ardı etmemeniz gerekir.
    Oyuncu siteden ucuza satabilir bu normaldir.. Olay 1000 TL ye mağazadan aldığınız bir telefonu 600-700 TL ye satmak gibidir. Sonuçta siteden ucuza satılan item 1 tanedir. Aynı oyuncuların sürekli aynı itemleri satmaları mantıken mümkün değildir. Tesadüfen 1 item yapmıştır ve satmak istemiştir yada oyunu bırakması gerekiyordur setini paraya çevirmeyi düşünebilir. Biz o satılan itemi daha ucuza satarsak bu sefer aynı mantık devam edecek oyuncu fiyatını dahada düşük tutacak ve böyle devam edip gidecektir..
    ViPSrO olarak piyasanın item fiyatlarını az-çok takip ediyoruz ve mümkün olduğunca en ucuz şekilde vermeye çalışıyoruz.. item satmıyoruz diyerek fake charlar açıp el altından satış yapmıyoruz. Yapmayız diyenlerin hiç bir inandırıcılığı yoktur. Bizde herşey ortada ve para yatırmayan oyuncuya da hemen hemen aynı imkanlar veriliyor. Parası olan +18 item alabiliyorsa parası olmayan da silk kasarak +15 alabiliyor... Burası bir eğlence serveridir. Bir oyundur ve insanlar eğlenme amaçlı, vakit geçirme amaçlı gelirler.. Boş zamanı olanlar itemlerini kendileri yaparlar, zamanı olmayıpta akşamları 1-2 saat eğlenmek isteyenler itemlerini parayla satın alarak servere de katkı sağlamış olurlar.. Nasıl ki bir lunaparka gittiğinizde eğlenmenin karşılığını ödüyorsanız burası da aynı şekildedir. ViPSrO olarak farkımız sattığımız herşey ulu-orta meydandadır. Market sayfamızın dışında hiçbir satışımız olmaz, ve her ne kadar satış yapsakta oyuncunun emeğiyle yaptığı itemi geçmesini de istemeyiz.. Oyunda King olan yine emek verenlerdir. Çok oyuncumuz bilir bazan extra bir istek gelir ve bizimde hoşumuza giderse onu sadece isteyen oyuncuya vermek yerine hemen markete ekleriz ki herkes yararlanabilsin.
    Örneğin daha önce olmayan +1 yükseltme imkanı getirdik. Bunun sebebi + basarak para kazanmak değil para harcayarak set yapan oyuncuların bir şekilde hakkını korumaktır. Arabaya modifiye yaptırmak gibi. Diyelim ki +20 set satın aldınız ama baktınız setiniz düşük kalıyor bu sefer + basarak setinizi yükseltmek istediniz ve patladı. Dönüp yeniden bir set daha alıyordunuz ve aynı şeyler tekrarlanıp duruyordu.. Bir insan aynı şeyi 2-3 kere satın alır ve sonra bıkar almaz olur. Bu yükseltme işinde biz dedikki bu oyuncumuz zaten parayla almış, 1 kere para ödemiş artık bu setini kaybetmesin ve tekrar tekrar para harcayıp durmasın oyunun tadını çıkarsın, + basma işini onun yerine biz yapalım ama bu arada emeğiyle basan oyuncuyu geçme şansını da getirmeyelim.. Aksi halde benim daha çok param var diyerek uçuk rakamlara çıkabilir. Çıkamasınlar diye baz olarak oyuncunun bastığını aldık. Şuan serverde 1 tane +24 item vardır ve daha önce parasıyla yada kendi emeğiyle yapan oyuncular +23e kadar bastırabilir.. Ne zaman +24 itemin sahibi +25 yapabilirse bizde o zaman max sınırı 1 artırırız.. Diyelimki denerken patladı bu sefer max sınır +22ye düşecektir ama 23 basanlar o şekilde kalacaktır..
    Gelelim hediye işine.
    Serverimizin 6 senedir paraya ihtiyacı olmamıştır. Yeri gelir kendi kazanır, yeri gelir zarar eder ama yine açık kalır.. Biz server masraflarını aylık olarak değil yıllık hatta daha uzun süreli hesaplıyoruz. Bu ay zarar ettik sw kapatalım demiyoruz.. Bir mağaza her ay para kazanmaz. Bazı aylar zarar eder ama sahibi tarafından finanse edilerek yine açık kalır.. ViPSrO benim için hobidir. Para kazansamda kaybetsemde açık kalmaya devam edecektir çünkü bende eğleniyorum. ViPSrO olmasa boş zamanlarımı dışarda emekli maaşımı harcayarak geçireceğim. Halbuki bu şekilde dışarda harcayacağım parayı sunucuya ayırıyorum, hem oynuyorum, hem eğleniyorum hemde evimde vakit geçiriyorum. Bana daha ucuza gelmiş oluyor..
    Çok parada gözüm olmadığı için gelen paraları da bir şekilde eventler yaparak yine oyuncularıma geri dönüş yapıyorum..
    Mesela Yılbaşı set eventimiz oyuncularımız hoşuna gitti ve bir çok hediye dağıttık. Madem event beğenildi bizde her ay yapalım dedik ve başladık.. Haa yılbaşı gibi setler falan vermiyoruz ama verdiğimiz itemler de değerli itemlerdir. Bu arada tabiki TL yüklemesi yapanın kazanacağı hediyeyle yatırmayanın kazanacağını eşit tutmak olmazdı. Birine +30 silah verirken diğerine +29 veriyoruz.
    Uzun oldu yoruldum umarım okursunuz Click here to enlarge
    iyi eğlenceler
    Click here to enlarge

Thanks
    0

Sağolun açıklayıcı oldu üşenmeden okudum server'ın durumu hakkın sorun yok sadece geliştirilmesi gerektiğini düşünüyorum yenilikler ardı arkasını kesmesin mesela bilmem hatırlar mısınız orjınal silkroad joymax tarafından anket düzenlenirdi eskiden sağ alt kısımdı kısa, kısa sorular sorululur ingilizce,türkçe,arapça,almanca vs dillere ayrılmış şekil de bu tür şeyleri yapmanızı öneriyorum fark ettiğim kadarıyla bir çok ülkeden giriş yapanlar var servere ama yabancı kişilere olanak ve imkan sağlanmıyor adam geldiği gibi bırakıyor.Gün boyu event yapa bılecek yardımcı GH bula bılırsınız aktif eventler.Bu sadece bir tavsiye ve öneri niteliğinde dir.Yenilikten hiç zarar gelmez tek bir event ile olmuyor birden fazla event olması tercih ederim kanımca
    Saygılar,hürmetler